Ogłoszenie

Zbiórka: 4 kwietnia godz.17-20, LAS,ubrać się polowo,mundury,SKŁADKI ;) Czuwaj! Dh Paweł

#1 2012-10-30 19:32:05

 Shamaal

Drużynowa

25548133
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 82

Partnership "muzyka bez granic"

Ważna sprawa na teraz. Do środy do godz.18 muszę mieć zgłoszenie od:
Martyny, Ady, Piotrka, Pawła, Emilii, Natalii, Wiktorii jeśli będziecie mieć chęć.

Ja, dh Kamil, Patrycja Brzezińska z Feniksem i Patrycją Machaj z 20GDH bierzemy udział w "time for partnership, w projekcie "Muzyka bez granic".

Bardzo możliwe ze zwolni się jakieś miejsce. Może jedno, może kilka. Z racji tego pojawia się szansa dla tych, którzy się jeszcze tym nie zainteresowali. Po podjęciu 100% decyzji dajcie mi znać czy chcecie wziąć w tym udział. Odwrotu już nie będzie, gdyż wypełnię elektroniczny formularz zgłoszeniowy o godz. 20. Ok.19:30 dam znać kto się załapał.

Na czym polega projekt?
Można przeczytać tutaj: http://time.zhp.pl/pl/

W skrócie:
1. Wybieramy zespół partnerski z innego kraju (Litwa, Białoruś, Ukraina)
2. Wraz z ekipą partnerską poznajemy się online korespondując lub umawiając na skype (np. u mnie czy u dh Kamila). Porozumiewamy się po angielsku i na migi.
3. Wraz z nowymi znajomymi robimy 2 zadania, które przybliżą nam naszą kulturę itd.
    Opiszę może chociaż pierwsze. Robimy filmik jak na biwak detektywistyczny tylko wiadomo - związany z naszym miastem. Ekipa z zagranicy robią też taki filmik. W tle leci wybrana już piosenka. Montujemy ich i nasz filmik w jeden.
4. Otrzymamy okolicznościowy proporzec, tytuł "Drużyny Unii" ('Union Team') oraz prawo do używania skrótu "UT" po swojej nazwie (uprawnienia te przysługują wszystkim drużynom, z których wywodzą się członkowie zespołu). Każdy uczestnik programu zyska prawo do używania okolicznościowego pierścienia do chusty skautowej.
Przewidziane są również nagrody rzeczowe, a organizatorzy będą się starali pozyskać środki na pokrycie kosztów podróży dla wybranych zespołów, które zechcą odwiedzić swoje zespoły partnerskie za granicą.


Co ja o tym myślę. Czego wymagam.
Myślę, że fajnie byłoby np. pojechać na Litwę Jeżeli fajnie ogarniemy się na ten wyjazd za rok proponuję uderzyć na zachód ;D
Wiadomo, że to dobra zabawa i prestiż, ale również jakiś czas jaki trzeba poświęcić na zrobienie tych dwóch zadań, trzeba trochę zainwestować w angielski x) żeby umieć jakieś tam podstawy no i przede wszystkim popracować nad swoją harcerską postawą i umundurowaniem. Jakby nie patrzeć to publiczna i dość znacząca impreza.


"Starajcie się zostawić ten świat troszkę lepszym niż go zastaliście "
Robert Baden-Powell

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy w Międzywodziu wierszyki na chrzest mieszkania Poznań bez pośredników