Ogłoszenie

Zbiórka: 4 kwietnia godz.17-20, LAS,ubrać się polowo,mundury,SKŁADKI ;) Czuwaj! Dh Paweł

#1 2012-08-04 23:08:41

 Shamaal

Drużynowa

25548133
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 82

BIWAK DRUŻYNY W STARYM KARPNIE

Czuwaj!

Druhny i Druhowie... jak wiecie nigdy nie jeździmy na biwaki do Starego Karpna, bo jest to zbyt duży wydatek.
Dzięki ciężkiej pracy Waszej drużynowej (czyli mnie) oraz naszego Ex Druha Drużynowego Kamila, który obecnie pełni w drużynie rolę pomocniczą - "funkcyjny drużynowy" dostaliśmy biwak w Karpnie.
Dzięki temu, iż pojechaliśmy na kwaterkę, nie musimy płacić za domek.

Ten biwak możemy wykorzystać w ciągu roku harcerskiego - kiedy chcemy. Chciałabym żebyście jednak nie proponowali miesięcy zimowych, bo będzie tam na prawdę nieznośnie. Wolałabym pojechać kiedy będzie ciepło, będziemy mogli spokojnie wziąć prysznic i pobawić się w lesie. Także proponuję: wrzesień, październik, kwiecień,maj. W czerwcu mam już sesję i obronę pracy licencjackiej o ile dobrze się orientuję.
Myślcie nad tym i porozmawiamy na zbiórce lub zlocie

Musicie jednak pamiętać, że taki biwak i tak będzie drogi, ponieważ będziemy musieli dużo zapłacić za bilety. Pokombinuje z dojazdami.. autokaru nie opłaca się brać, odrzutowcem nie polecimy.. pks'y są mega drogie bo wychodzi łącznie ok.40 zł za bilety o ile dobrze się orientuję. Muszę jeszcze posprawdzać jak tam z Waszymi zniżkami. Zostaje jeszcze opcja kolejka do Gdyni i potem pociąg. Jak się wszystkiego dowiem to dam Wam znać.

W mniejszym bądź większym gronie, ale mam nadzieje, że wykorzystamy ten biwak, ponieważ przerzuciliśmy chyba z tonę drewna w sumie w 4 osoby (Ja, dh Kamil, dh Magda Meller, dh Damian Młyński) xD, złożyliśmy namioty w zgrupowaniu, złożyliśmy całą kuchnię (stoły, ławki, rynienki, kanu, podesty i ławy, suszarnię, obierak) i dużo innych... nie chcecie nawet wiedzieć.
Zrobiliśmy to w sumie bezinteresownie, aż tu nieoczekiwanie nas nagrodzono ;D

Także na taki biwak pieniążków zbierać nie będziemy, tylko każdy weźmie papu dla siebie i pieniądze na bilety. Ten biwak będzie miał na pewno fajny kameralny klimat, ponieważ poświęcimy ten czas na to - co uważać będziemy za słuszne. Generalnie cały biwak jest jeszcze do obgadania.

Czuwaj!
Joanna Plichta


"Starajcie się zostawić ten świat troszkę lepszym niż go zastaliście "
Robert Baden-Powell

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl