Ogłoszenie

Zbiórka: 4 kwietnia godz.17-20, LAS,ubrać się polowo,mundury,SKŁADKI ;) Czuwaj! Dh Paweł

#1 2011-10-16 12:47:08

 Shamaal

Drużynowa

25548133
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 82

14.10 Zbiórka odwołana


Niestety byliśmy zmuszeni odwołać zbiórkę gdyż:
 

* Pani Dyrektor (Gim. nr 11) jest na szkoleniu we Francji i nie mieliśmy możliwości złożenia pisma na ten rok. Podobno będzie tam do 24 października.
* Byliśmy zapytać Pana Dyrektora (Pdstw. nr 11) czy nie moglibyśmy wpaść zbiórkę, ale niestety w piątek był wyjazd dla pracowników tej szkoły i od 16 miała być wyludniona i zamknięta na 4 spusty. Wiadomo, że Pan Dyrektor nie ukarał by kogoś zostaniem w takim przypadku .
* Wcześniej padał deszcz, więc zbiórka w lesie byłaby trochę słaba, ponieważ część dzieci mogłaby nie być ubrana adekwatnie do pogody mając nadzieje, że odbędzie się ona w szkole. Jeszcze nie mamy numerów telefonu do wszystkich dzieci/ rodziców - żeby informować ich na ostatnią chwilę o takich zmianach.
* Poza tym jak pewnie połowa z Was wie - w dużej części Stogów nie było prądu, więc zrobienie zbiórki awaryjnej u dh Kamila nie miałoby większego sensu. Poza tym teraz jest dużo nowych dzieci i nie wypadałoby ich tak zapraszać póki rodzice nas nie znają.


Niektórzy mogli mieć problem, żeby dodzwonić się do dh Kamila, ponieważ tracił zasięg i włączała się prawdopodobnie poczta. Mogło to być spowodowane kiepską pogodą w trójmieście tego dnia bądź tymi brakami prądu. Nie wiem. W każdym razie ja nie miałam takich problemów a mimo to nikt do mnie nie dzwonił. Dziwi mnie to, ponieważ macie mój numer. Wiem, że szkoda Wam pieniędzy na tego sms'a, ale jeżeli Kamil nie odpisuje to puśćcie mi sygnał - postaram się oddzwonić.

Co będzie ze zbiórką w tym tygodniu jeszcze nie wiemy.
Pójdziemy zapewne do Pana Dyrektora z Podstawówki a jak nie będzie tragicznej pogody to może odwiedzimy ostatni raz las. Postaramy się dać informacje z wyprzedzeniem.


Czuwaj!


"Starajcie się zostawić ten świat troszkę lepszym niż go zastaliście "
Robert Baden-Powell

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl